DS Academy – Praktycznie Budzimy Ludzki Potencjał – Opinie klientów
Nie wiem w jaki sposób mogę zrecenzować miejsce, w którym zmiana złych nawyków staje się możliwa, gdzie zmierzenie się z własnymi ograniczeniami staje się prostsze, gdzie każdy może czuć się komfortowo i zobaczyć się z wieloma wspaniałymi ludźmi!
Tomasz Kozieł, Właściciel firmy T&M MUSIC
Największą zaletą Dawida jest to, że swoją wiedzę zdobył głównie nie z książek, ale z praktycznego działania! Dzięki temu nawet najtrudniejszą wiedzę potrafi przedstawić na prostych przykładach, przez co staje się ona faktycznie praktyczna! Miałem okazje pracować z Dawidem indywidualnie i jako członek grupy i za każdym razem byłem zachwycony. Polecam wszystkim !
Antoni Lacki, Założyciel Akademii Rozwoju Osobistego WSB

Spotkania na szkoleniach u Dawida pozwalają szerzej otworzyć oczy i spojrzeć na świat i przede wszystkim na siebie z innej perspektywy. Wiedza, którą Dawid się z nami dzieli pomaga w życiu na wielu płaszczyznom. W życiu zawodowym, rodzinnym i w relacjach między ludzkich.
Sylwia Lorenz, członek Społeczności Rozwoju
Z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że warsztaty i wykłady prowadzone przez DS Academy dały mi siłę i energię pozwalające na przeprowadzenie wielkich zmian w moim życiu zawodowym.
Ola Wysocka, członek Społeczności Rozwoju
Polecam wszystkim, którzy chcą osiągać więcej. Dawid wie jak obudzić w nas potencjał. Każdy z nas go ma, tylko że statystyki w tym zagadnieniu są smutne. Ty bądź w tej wąskiej grupie i rozwijaj swój potencjał. Na już pierwszym spotkaniu przekonasz się, że to naprawę działa i że masz potencjał, którego do tej pory nie wykorzystywałeś/aś . Ale wiesz, lepiej późno niż wcale :-). Nie tłumacz się brakiem czasu – to jest tylko wymówka.
Tomasz Margraf, Właściciel firmy MEANDER, członek Społeczności Rozwoju

 

Zobacz więcej opinii

Back to Top