DS Academy – Praktycznie Budzimy Ludzki Potencjał – O nas

 

[wooslider slider_type=”slides”]

DS Academy – Praktycznie Budzimy Ludzki Potencjał

DS Academy, z siedzibą w Londynie zajmuje się szeroko pojętym rozwojem osobistym, oraz tematyką związaną ze sprzedażą, komunikacją, psychologią, motywacją, perswazją oraz NLP – neurolingwistycznym programowaniem.

Wszystkie tematy poruszane podczas szkoleń i warsztatów, znajdują zastosowanie w każdej dziedzinie życia uczestników, a także w znacznym stopniu wzbogacają je. Osoba czy firma uczestnicząca w warsztacie lub szkoleniu, zyskuje możliwość nabycia nowej, wartościowej wiedzy, w dynamicznym i sprzyjającym nauce środowisku.

Zobacz profile i oficjalne kanały DS Academy w mediach społecznościowych:

Dlaczego DS Academy?

Firma DS Academy została założona przez Dawida Świstka, w celu zapewnienia w Europie dostępu do światowej i praktycznej wiedzy z zakresu psychologii, NLP, sprzedaży oraz komunikacji. Dawid Świstek jest ekspertem w dziedzinie wywierania wpływu i perswazji, certyfikowanym coachem i trenerem, który od lat studiuje najlepsze praktyki ludzi wybitych. Swoją wiedzę zdobywał u światowej sławy trenerów takich jak Brian Tracy, Paweł Jan Mróz, Mateusz Grzesiak oraz wielu innych wybitnych osób. Łącząc swoje wieloletnie doświadczenie dla międzynarodowych korporacji z nabytą wiedzą, stworzył unikalne programy szkoleniowe, które pozwalają uczestnikom odkryć swój indywidualny potencjał i zwiększyć jakość życia zawodowego oraz osobistego.

Moim celem jest być człowiekiem spełnionym, zawodowo i prywatnie, ponieważ bezgranicznie wierzę, że w życiu chodzi o coś więcej, niż egoistyczne przetrwanie. – Dawid Świstek Dawid Świstek jest głównym trenerem w DS Academy, dlatego możemy z pełną odpowiedzialnością zagwarantować najwyższą, światową jakość, którą potwierdzają również liczne referencje i certyfikaty takie jak Master NLP, Certyfied Practitioner of NLP – International Trainers Academy. Najczęściej wspominaną zaletą szkoleń w DS Academy jest fakt, iż przedkładamy teorię na praktykę, pozwalając naszym zadowolonym klientom cieszyć się z rezultatów i efektów ich pracy. Od 2013 roku, przeszkoliliśmy ponad 6500 osób na szkoleniach otwartych oraz specjalnie dopasowanych szkoleniach zamkniętych dla klientów biznesowych.

Sprawdź naszą jakość i zobacz opinie klientów, rekomendacje i posiadane certyfikaty.

referencje certyfikaty i szkolenia opinie klientów

Społeczność Rozwoju

Społeczność Rozwoju to grupa wyjątkowych osób, które połączył rozwój osobisty, pasje i szkolenia w przyjaznej atmosferze.

Regularne szkolenia w ramach Społeczności Rozwoju to okazja do wymiany doświadczeń i zdobycia wiedzy, którą dzieli się osobiście Dawid Świstek.

Dołącz do społeczności!

Dawidowi i DS Academy zaufały między innymi takie marki jak:

Back to Top