ARENA MÓWCY

Poznaj system prezentacji wiedzy, który jest stosowany przez najwybitniejszych mówców na świecie i przełam lęk przed wystąpieniami publicznymi.

O autorze

Trener, certyfikowany coach, ekspert perswazji. Dyrektor w międzynarodowej spółce UK DS Academy LTD działającej w celu zapewnienia w Polsce dostępu do światowej i praktycznej wiedzy z zakresu psychologii, perswazji, sprzedaży oraz wystąpień publicznych.

Dawid Świstek jest ekspertem w dziedzinie wywierania wpływu i perswazji, który od lat studiuje najlepsze praktyki ludzi wybitnych. Łącząc swoje wie- loletnie doświadczenie dla międzynarodowych korporacji z nabytą wiedzą, stworzył unikalne programy szkoleniowe, które pozwalają uczestnikom odkryć swój indywidualny potencjał i zwiększyć jakość życia zawodowego oraz osobistego.

Przez ostatnie kilka lat przeszkolił ponad 17000 osób w trakcie 6000 godzin szkoleń otwartych oraz specjalnie dopasowanych szkoleń zamkniętych dla klientów biznesowych. Współpracował z krajowymi i międzynarodowymi korporacjami oraz organizacjami takimi jak AIESEC, T-Mobile, Uniwersytet Opolski, Mera, ALKOM, Prudential czy Multikino.

Występował na jednej scenie z najlepszymi mówcami z Polski i świata w tym między innymi: Brian Tracy, Kevin Hogan, prof. Jerzy Bralczyk, Jacek Walkiewicz czy Jakub B. Bączek. 

19 stron

19 stron czystej i konkretnej wiedzy, którą można zastosować od razu.

100% praktyki

Wszystikie informacje zawarte w podręczniku zostały przeproaktykowane tysiącami godzin na scenie

Gotowy system

W e-booku opisany jest szczegółowo najlepszy system prezentacji wiedzy

Pobierz i dowiedz się:

  • Jak tworzyć profesjonalne wystąpienie?
  • Na czym polega system przekazywania wiedzy i z jakich elementów się składa?
  • Jak w pierwszych minutach zwrócić uwagę publiczności, aby słuchali z uwagą przez całe wystąpienie?
  • Jak budować stan przed przemówieniem, który pozwoli Ci wejść we flow
  • Jak inspirować i zmotywować słuchaczy?