O firmie

Branża szkoleniowa jest silnie konkurencyjną gałęzią, w której wybicie się do renomowanych wyróżniających się marek staje się nie lada osiągnięciem. Naszej firmie udało się wyjść poza przeciętność! Będąc właścicielem DS Academy z dumą podkreślam fakt „wyjątkości” firmy, którą powołałem do życia w 2012 roku. Jesteśmy doświadczoną firmą. Specjalizujemy się w edukacji biznesu w obszarach sprzedaży, komunikacji, wystąpień publicznych i motywacji. Naszym atutem jest przełamywanie schematów. Posiadamy już ponad 9 tysięcy zadowolonych uczestników szkoleń, liczne rekomendacje z kilkunastu branż. Zyskaliśmy status ekspertów z dziedziny sprzedaży i wystąpień publicznych.

W każdym człowieku tkwi ogromny potencjał

Wierzymy, że w każdym z nas tkwi chęć bycia lepszym. Dlatego lubimy marzyć. Celem DS Academy jest dawać wiarę w powodzenie swoich celów. Dostarczamy praktyczne narzędzia, dzięki którym można odkryć i wykorzystać własny potencjał w życiu zawodowym i osobistym. Wierzę w sens misji mojej firmy, ponieważ osiągnąłem własne cele wierząc w ich realność. Będąc etatowym pracownikiem wiodącej firmy telekomunikacyjnej zdobywałem cenne doświadczenie w prężnie rozwijającym się dziale sprzedaży. Cennie pożytkowałem czas poza pracą. Uczestniczyłem w szkoleniach prowadzonych przez wiodących mistrzów sprzedaży na krajowych i międzynarodowych konferencjach, pochłaniałem wiedzę z dostępnej, fachowej literatury. Awansując prowadziłem wewnętrzne programy szkoleniowe z dziedziny technik sprzedaży dla niższego i średniego szczebla. Prowadziłem również komercyjne szkolenia dla zewnętrznych firm. W tym czasie miałem okazję poznać problemy sprzedawców, managerów, które dzisiaj rozwiązuję podczas szkoleń i prelekcji na wielu branżowych konferencjach.

Dostarczamy wiedzę i umiejętności przydatne w codziennej pracy

Przełamujemy schematy nie dlatego, aby wyróżniać się. To nasza naturalna droga rozwoju. Nasze credo „100% wiedzy praktycznej” wynika z doświadczeń zbieranych w trakcie rozmaitych szkoleń, warsztatów i wykładów zarówno w roli uczestników, jak również co-trenerów i trenerów prowadzących. Dlatego nie prowadzimy typowych szkoleń. Edukujemy pracowników, pomagamy osiągać realne efekty. 
Zapewniamy naszym klientom zwrot z inwestycji w edukację, w rozwój, w realizację misji firmowej. W ten sposób pomagamy pracownikom umacniać ich motywację. Pragniemy, aby każdy z nich stał się efektywną i kreatywną osobą.

Społeczność Rozwoju

Społeczność Rozwoju to grupa wyjątkowych osób, które połączył rozwój osobisty, pasje i szkolenia w przyjaznej atmosferze.

Regularne szkolenia w ramach Społeczności Rozwoju to okazja do wymiany doświadczeń i zdobycia wiedzy, którą dzieli się osobiście Dawid Świstek.

Projekty jakie realizowaliśmy

Kongres Nowoczesnej Sprzedaży 4SALES w Katowicach - ponad 200 uczestników

Zamknięte szkolenie sprzedażowe dla Multikino S.A

 

Otwarte szkolenie "Praktyk Wystąpień Publicznych" - w 5 edycjach wzięło udział ponad 100 uczestników

Maksimum Osiągnieć z Brianem Tracy " Arena Mówcy" ponad. 1000 uczestników  - Szczecin

TOP