Wystąpienie Motywacyjne

Power Speech

Solidna dawka motywacji i autorefleksji.
Ciekawa wiedza, na poważnie i z humorem.
Poczucie zrozumienia, nastawienie się na pozytywne zmiany.

Cena : 10.000 PLN
(cena poglądowa, ustalana indywidualnie z klientem) 

Typ produktu

Szkolenie otwarte

Płatności:

Wygodny przelew poprzez Przelewy24 lub Karta Kredytowa/Debetowa

Dla firm:

Wystawiamy fakturę

Team DS Academy

Nr tel: +48 694 333 443
E-mail: biuro@ds-academy.pl

O wystąpieniu

Znakomity wykład motywacyjny często nazywany mową motywacyjną lub tzw. power speech’em traktowany przez pracowników z nadzieją, z rezerwą a często z odrzuceniem ma sens, gdy w organizacji rzeczywiście „dzieje się coś”. Zazwyczaj power speech odbywa się w obliczu zbliżających się zmian, głównie tych o konsekwencjach negatywnych. Restrukturyzacja, fuzja, połączenie, zamrożenie płac, likwidacja miejsc pracy, relokacja firmy lub jej części wymagają właściwej komunikacji adresowanej do pracowników, także jej „oprawy”.
Nasza recepta na efektywny „Power Speech”: przemawiać ładnym i zrozumiałym językiem, z pasją i przekonaniem, z wiarą w lepsze jutro.

Dla kogo jest to wystąpienie?

Podstawowym przesłaniem wykładów motywacyjnych prowadzonych przez DS Academy jest pozbycie się schematu power speech’a jako klasycznej mowy motywacyjnej. Prowadzimy power speech zarówno dla małych, średnich jak również dla kilkuset osobowych grup, adresowany do kadry managerskiej, specjalistów, pracowników pierwszej linii, pracowników produkcyjnych. Dostarczamy zebranej grupie słuchaczy ciekawą wiedzę merytoryczną, humor, inspiracje i energię. Celem jest pozyskanie przychylności osób z pozytywnymi odczuciami, przekonanie tych z negatywnym nastawieniem.

Ogólny zakres tematyczny Power Speech

  • „Nowoczesna sprzedaż - czyli jak zostać gladiatorem i pozbyć się konkurencji.” Wykład motywacyjnych dotyczy obszarów sprzedaży, budowania marki, budowania wizerunku eksperta.
  • „Wejdź na szczyt swoich możliwości”. Wystąpienie z obszaru motywacji, nawyków, osiągania celów.
  • „Czy perswazja jeszcze działa?” Obszary: komunikacja, wywieranie wpływu, etyka biznesowa.
  • Prowadzimy mowy motywacyjne szyte na miarę związane ze zmianami organizacyjnymi, budowaniem zespołów, pracy zespołowej, motywacją, zaangażowaniem, lojalnością, misją i celami firmy, poszukiwaniem innowacji.

Korzyści dla uczestników:

  • Praktyczna i ciekawa wiedza merytoryczna mówcy Dawida Świstka.
  • Umiejętne nastawienie dużej grupy słuchaczy na pozytywne tory.
  • Energia, humor, konkret, autentycznie, z serca nie z kartki.
  • Wiara w sens pracy, nadzieja na lepsze jutro, pozytywne nastawienie, motywacja do...

Dlaczego warto?

Unikatowość Power speech wynika z udziału mówcy Dawida Świstka. Osoby, która mając za sobą różne szczeble rozwoju kariery w przekonywujący sposób dzieli się swoim bogatym doświadczeniem zawodowym. Dawid Świstek potrafi pozytywnie zmienić nastawienie nawet dużej grupy słuchaczy i stać się inspiracją do poszukiwania własnej drogi rozwoju. Buduje atmosferę zaufania i szacunku. Sprawia wrażenie mówcy wewnętrznego, odbiegającego od roli wynajętego speakera, celebryty.

Prowadzący

Dawid Świstek

Trener, certyfikowany coach, ekspert perswazji. Dyrektor w międzynarodowej spółce UK DS Academy LTD działającej w celu zapewnienia w Polsce dostępu do światowej i praktycznej wiedzy z zakresu psychologii, perswazji, sprzedaży oraz wystąpień publicznych.

Dawid Świstek jest ekspertem w dziedzinie wywierania wpływu i perswazji, który od lat studiuje najlepsze praktyki ludzi wybitnych. Łącząc swoje wieloletnie doświadczenie dla międzynarodowych korporacji z nabytą wiedzą, stworzył unikalne programy szkoleniowe, które pozwalają uczestnikom odkryć swój indywidualny potencjał i zwiększyć jakość życia zawodowego oraz osobistego.

Przez ostatnie kilka lat przeszkolił ponad 17000 osób w trakcie 8000 godzin szkoleń otwartych oraz specjalnie dopasowanych szkoleń zamkniętych dla klientów biznesowych. Współpracował z krajowymi i międzynarodowymi korporacjami oraz organizacjami takimi jak AIESEC, T-Mobile, Uniwersytet Opolski, Mera, ALKOM czy Multikino.

Występował na jednej scenie z najlepszymi mówcami z Polski i świata w tym między innymi: Brian Tracy, Jacek Walkiewicz, Marcin Prokop oraz Jakub B. Bączek.

Opinie o szkoleniu

Nie wiem w jaki sposób mogę zrecenzować miejsce, w którym zmiana złych nawyków staje się możliwa, gdzie zmierzenie się z własnymi ograniczeniami staje się prostsze, gdzie każdy może czuć się komfortowo i zobaczyć się z wieloma wspaniałymi ludźmi!

Tomasz Kozieł

Właściciel firmy T&M MUSIC

Antoni Lacki

Założyciel Akademii Rozwoju Osobistego WSB
Największą zaletą Dawida jest to, że swoją wiedzę zdobył głównie nie z książek, ale z praktycznego działania! Dzięki temu nawet najtrudniejszą wiedzę potrafi przedstawić na prostych przykładach, przez co staje się ona faktycznie praktyczna! Miałem okazje pracować z Dawidem indywidualnie i jako członek grupy i za każdym razem byłem zachwycony. Polecam wszystkim !

Sylwia Lorenz

Członek Społeczności Rozwoju
Spotkania na szkoleniach u Dawida pozwalają szerzej otworzyć oczy i spojrzeć na świat i przede wszystkim na siebie z innej perspektywy. Wiedza, którą Dawid się z nami dzieli pomaga w życiu na wielu płaszczyznom. W życiu zawodowym, rodzinnym i w relacjach między ludzkich.

Zamów wystąpienie

Power Speech

Co wchodzi w skład Power Speech:

• 60 minutowa profesjonalna mowa
• Zaawansowana analiza potrzeb
• Specjalna prezentacja dla uczestników
• Bonusowe nagrania dla uczestników prelekcji
• Dostęp w punkcie konsultacyjnym do prelegenta
• Pamiątkowe zdjęcia

Cena:

10.000 zł

(cena poglądowa, ustalana indywidualnie z klientem)
TOP